شماره تلگرام و واتس آپ: ۰۹۱۹۴۸۴۸۹۱۳
تماس: ۰۹۲۲۹۰۳۵۴۹۵ (خزایی)
ایمیل: info@infotechonline.ir

طراحی گرافیک

img

طراحی گرافیک بیشتر مردم را به یاد طرح‌های تبلیغاتی می‌اندازد. بیشتر شرکت‌های بزرگ برای پیشرفت خود نیازمند تبلیغات هستند تا بتوانند خود را به مردم معرفی کنند. طراحی گرافیک یکی از موارد مهمی که است که در تبلیغات استفاده شده و عملا عنصر اصلی هر تبلیغی است. از آنجایی که مردم همیشه با محتوای بصری بیشتر ارتباط برقرار می‌کنند، طراحی‌های گرافیکی می‌توانند به سازمان‌ها کمک کنند تا به طور موثرتر با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. امروزه تبليغات بسياری از شرکت ها در بازار ديده ميشود در نتیجه برند های مطرح سعی می کنند  تبليغات محصولاتشان در راستای كسب سودهای كلان متفاوت ارائه نمایند.همان طور که میدانیم محصولات فقط از نظر كيفی نميتوانند برای مخاطب جذابيت ايجاد نمايند بلكه توليد كنندگان نيز ميبايست نكات ديگری را برای جذب بيشتر مخاطبین خود مد نظر قرار دهند كه بطور مثال  تاثير طراحی كاتالوگ محصولات، تبليغات مناسب، طراحی بسته بندی شيك، عكاسی حرفه ای تبليغاتی و غيره را  نميتوان نادیده گرفت.

یکی از دغدغه اساسی شرکت ها نیاز به وجود یک مجموعه کامل می باشد که هم توانایی خدمات طراحی سایت را داشته باشد و هم بقیه محصولات گرافیکی (خدمات طراحی گرافیک) شرکت و یا سازمانشان را بتواند کاملا مرتبط و ست طراحی کند با این کار همیشه هارمونی روند کارشان حفظ می شود و از همه مهمتر مبلغ بسیار زیادی صرفه جویی می شود چرا که تمامی طراحی ها همه یکجا انجام شده و در وقت و هزینه صرفه جویی می شود، ما در اینفوتک آنلاین سعی کرده ایم که طراحانی با سلایق مختلف را گرد هم آوریم تا بتوانیم تمامی نیاز های مشتریانمان را پاسخگو باشیم، در صورتی که شرکت و سازمانی تازه تاسیس هستید و یا به دنبال تحولی در سیستم ظاهری اوراق گرافیکی و وب سایت خود هستید پیشنهاد می شود از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید. شما در اینفوتک آنلاین تجربه های تلخ و استرسهای گذشته را نخواهيد داشت چون كارشناسان با تجربه ما تمام مراحل تبليغاتی شما را بدست خواهند گرفت از طراحی كاتالوگ گرفته تا چاپ نفيس آن. سالها تجربه ما اين اطمينان را به شما ميدهد كه تمام توانائيهايمان را براي ارائه بهترين سرويس در اختيارتان قرار خواهيم داد.

اين مجموعه در زمينه های مختلفی چون طراحی گرافيك، طراحی كاتالوگ های نفيس، طراحی بروشور، خدمات حرفه ای عكاسی، سرويسهای مختلف فيلم صنعتی و تبليغاتی، آماده ارائه بهترين كيفيت و خدمات برای مشتريان محترم و توليدكنندگان نکته بین ميباشد .

خدمات طراحی گرافیک اینفوتک آنلاین

طراحی تراکت
تراکت نوعی تبلیغات کاغذی محسوب می شود که برای توزیع گسترده در بین مردم مورد استفاده قرار میگیرد. گاهی بصورت دست به دست، گاهی به درب خانه های مردم پست میشودو گاهی روی در ودیوار نصب می گردد. طراحی تراکت جزو بهترین شیوه های تبلیغاتی است. زیرا می توان تعداد بالایی ازآن را با هزینه پایین تهیه و توزیع نمود.
طراحی کاتالوگ
کاتالوگ به مجموعه‌ای‌گردآوری شده از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت یا موسسه، با ریزترین اطلاعات مورد نیاز برای فروشنده یا واسطه‌ی آن کالا یا خدمات گفته می‌شود.در واقع کاتالوگ‌ها برای اشخاصی که رابط میان تولیدکننده و مصرف‌کننده هستند، تهیه می‌شوند.
طراحی بروشور
بروشورها مجموعه‌اي از اطلاعات جزئي و خاص درباره‌ي يک محصول هستند. اطلاعاتي نظير خصوصيات محصول، فوايد، عملکردهاي احتمالي آن، نحوه‌ي مصرف، قيمت، تنوع رنگي و... از جمله اطلاعاتي است که روي بروشورها درج مي‌شود و براي مصرف‌کننده مفيد است و در انتخاب محصول به وي کمک مي‌کند.
طراحی لوگو
لوگو، آرم يا نشانه نمادي‌ است براي بيان يک عبارت يا القاي يک مفهوم. نشانه چيزي شبيه يک امضا براي يک موسسه، شرکت، سازمان و ... است و در هرجايي که آن نهاد در آن حضور دارد، ثبت مي‌گردد و به منزله‌ي ردي برجاي مانده از آن نهاد است.طراحی لوگو شرکت و برند شما با ارائه بهترین طرح های خلاقانه و استاندارد جهت استفاده در برندسازی و تبلیغات در اینفوتک آنلاین انجام میشود ،طراحی حرفه ای لوگو را از ما بخواهید.
طراحی کارت ویزیت
کارت ویزیت را می توان یکی از قدیمی ترین؛ اما مؤثر ترین راه ارتباطی بین مخاطبین دانست.کارت ویزیت می تواند برای معرفی ساده شما بسیار مؤثر باشد.شاید برای شما پیش آمده است که در گفت و گو با مخاطبین نیاز داشته باشید که خود و یا حرفه ی خود را معرفی کنید اما نمی دانید چگونه؛ یا اینکه فرصتی برای معرفی نداشته باشید.با داشتن یک کارت ویزیت خاص نه تنها می توانید معرف خود یا حرفه ی خود باشید بلکه می توانید آن را با ارائه کارت ویزیت در ذهن مخاطبین خود ماندگار کنید.
طراحی سربرگ
طراحی سربرگ یکی از فاکتورهای مهم برای نمایش هویت بصری یک سازمان به شمار می آید. طراحی سربرگ از آن جهت که به سان نگین زیبنده ای بر روی ست اداری شما می نشیند و مورد توجه تمامی ارگان هایی است که با آنان در ارتباط هستید، شایسته است جهت طراحی سربرگ خود از گرافیست هایی برجسته استفاده نمایید تا طراحی شکیل و منحصر به فردی برای برند سازمانی شما خلق نمایند.
طراحی فولدر (پوشه)
فولدر یا پوشه به منطور نگهداری ، اسناد، مدارک، و حفظ برگه های تبلیغاتی شرکت که بصورت بروشور و کاتالوگ هستند، مورد استفاده قرار می گیرد. فولدر تبیغاتی می تواند نمادی از شرکت یا مجموعه باشد. به عنوان مثال : یک پیمانکار را در نظر بگیرید، برای تحویل دادن مدارک و یا اسناد خود آنها را درون یک فولدر قرار می هد. با اینکار علاوه بر داشتن ظاهر مناسب و آراسته می تواند دیگر تواندمندی ها و امکانات خود یا مجموعه را به طور غیر مستقیم در معرض دید کارفرما قرار دهد. با همین ترفند ساده( فولدر تبلیغاتی) نماد شرکت یا مجموعه را به دیگران معرفی کنید، حتی می توانید فولدر را در اختیار مخاطبان خاص خود قرار دهید.
طراحی پوستر
پوستر تلفیقی است از هنر گرافیک و هنر تبلیغات؛ هرچند که این دو همواره درکنار هم و به موازات حرکت نموده‌ و مکمل یکدیگرند. پوسترها طرح‌‌های گرافیکی هستند که برای تبلیغات طراحی و چاپ می‌شوند. به عبارت دقیق‌تر پوسترها برای اطلاع رسانی مطلب، رویداد یا موضوع خاصی به کار برده می‌شوند و چون در زمان و مکانی خاص و برای مقصودی خاص طراحی می‌شوند، آثاری گذرا و ناماندگار هستند. مخاطب پوسترها عموم مردم هستند، بنابراین یک پوستر طیف و گستره‌ی بزرگی از جمعیت را مخاطب قرار می دهد.
طراحی ست اداری
به مجموعه اقلام از قبیل سربرگ، یادداشت، پاکت نامه، فولدر ، فاکتور و ... ست اداری یا اوراق اداری می گویند. ست اداری را به نام اوراق اداری نیز می شناسند. ست اداری یا اوراق اداری یکی از مشخصه های ارزش یک سازمان، شرکت، برند و ... می باشد.همانطور که گفته شد ست اداری مشخصه ی ارزش و اعتبار شما است و باید به گونه ای طراحی شود که بتواند به درستی ارزش شغل شما را بالا ببرد و بتواند در رشد آن نیز تاثیر مثبتی بگذارد. برای ارتقاء سطح در سازمان ، شرکت و مجموعه خود بهتر است از ست اداری استفاده کنید
طراحی بنر تبلیغاتی
طراحی بنر نمونه ای از تبلیغات در وب است که به صورت اسلایدشو تبلیغ شما را صفحه به صفحه به مخاطب می نمایاند اینفوتک آنلاین با اطمینان به شما این نوید را می دهد که طراحی بنری که مشتری سفارش می دهد با اصول گرافیک وکاملا اختصاصی برای سفارش دهنده می باشد. این نوع از طراحی بنر به خاطر جذابیت بصری آن با کلیک خور بالایی را برای تبلیغ شما به ارمغان می آورد شما میتوانید با سفارش این نوع از بنر تبلیغاتی منحصر به فرد مشتریان بیشتری را به سوی سایت و وبگاه خود جذب کنید و در هزینه و وقت خود صرفه جویی نمایید
طراحی بنر اینستاگرام
اینستاگرام این روزها تبدیل به یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن ها شده هست که روزانه افراد زیادی مددت زمان طولانی به گردش درآن میپردازند در این میان برند ها و اشخاصی زیادی در زمینه فعالیت در اینستاگرام سرمایه گذاری کردند و مشغول به ارسال پست های در زمینه های مختلف هستند وبا توجه به اساس کار این اپلیکیشن تصاویر(بنرهای اینستاگرام) تاثیر زیادی در این زمینه دارندبیش از 150میلیون کاربر اینستاگرام روزانه بنرهای اینستاگرام را مشاهده میکنند. با در نظر گرفتن بازدهی بسیار زیاد تبلیغات بنری اینستاگرام ، اینفوتک آنلاین شما را کمک خواهد کرد تا تبلیغات پربازده و هدفمندی را در این بستر قدرتمند تجربه کنید.
طراحی بنر تلگرام
تلگرام تعداد کاربران زیادی از ایران را به خود جذب کرد و در همین راستا مدیران ، فروشندگان و صاحبان کسب و کار، تبلیغات تلگرامی را مورد هدف خود قرار دادند ، در نتیجه بازاریابی اینترنتی از طریق تلگرام جزو یکی از راهکارهای فوق العاده و تاثیر گذار بر روی فروش محصولات به شمار می رود . در صورتی که شما یک کانال با تعداد کاربر زیاد طبیعی و هدفمند باشید ، طراحی یک بنر تبلیغاتی خوب و حرفه ای نقش مهمی بر میزان افزایش فروش شما خواهد داشت .

استعلام قیمت و سفارش طراحی گرافیک

جهت استعلام قیمت و سفارش هر گونه طراحی گرافیک با شماره 09229035495 تماس بگیرید .

چرا ما را انتخاب می کنید

تغییرات رایگان
اینفوتک آنلاین پس از پیاده سازی و تحویل طرح تا سه بار تغییر را برای شما تضمین می نماید.
تعرفه مناسب
قیمت مناسب خدمات طراحی مابه همراه تخفیف های مناسبتی ویژه همه و همه بخاطر حسن انتخاب شماست.
کیفیت و خلاقیت
با اینفوتک آنلاین کیفیت را همراه با خلاقیت تجربه کنید تمامی طراحی ها بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام خواهند شد.